Gebruikersnaam/wachtwoord verloren?   Registreer  

Zondag 14 juni eerste KerkTV uitzendingHarmjan Greving

Op zaterdag 13 juni is KerkTV installatie afgerond in de kerk, we streamen dus op zondag 14 juni voor het eerst de kerkdiensten via het KerkTV platform van Kerkdienstgemist.nl. Voor de Kerkradio (Lukas) ontvangers, maakten we al (met grote tevredenheid) gebruik van Kerkradio van Kerkdienstgemist.nl.

Hopelijk ziet het beeld er straks ook beter uit. Er zijn straks namelijk twee professionele Pan Tilt Zoom (PTZ) camera's gemonteerd. Daarmee is het veel eenvoudiger om opnames te maken. 

kerkdienstgemist

Wat verandert er voor u thuis?

Als u kijkt via smartphone/tablet

Keek u eerder de diensten op uw smartphone of tablet. Dan kunt u eenvoudig de kerkdienstgemist.nl app installeren en deze gebruiken om de dienst mee te bekijken. Wilt u ook besloten diensten / vergaderingen kunnen bijwonen, dan moet u een account hebben die gelinkt is aan onze kerk.

De app is hier te downloaden:
Android: Play Store (minimaal Android 4.1)
Apple: App Store (minimaal iOS 8)

Klik hier voor het kerkdienstgemist kanaal van onze kerk. 

Als u kijkt via de TV

Chromecast
chromecastMisschien gebruikte u eerder de YouTube app van de TV. Dit is nu niet meer mogelijk.
Om de dienst te kunnen bekijken is bijvoorbeeld een Chromecast nodig, deze is bij diverse winkels verkrijgbaar. Het is mogelijk om vanuit de Kerkdienstgemist app op uw telefoon of tablet te streamen naar de TV. Een chromecast kost ongeveer €40,-
Zie ook:Hoe kan ik naar mijn Chromecast streamen?

MAG420Settop box
Een ander mogelijkheid is om een settop box te gebruiken. In de settop box vult u eenmalig een url (http://stb.kdgm.nl) en een pincode (op te vragen bij Harmjan Greving) in, u hoeft dan zondags alleen de settop box aan te zetten en het beeld komt op de televisie. Dit kost ongeveer €75 (prijs schommelt momenteel nogal).
Zie voor meer informatie: Help instellingen voor settop box

Als u kijkt via de website van de kerk

Dit zal mogelijk blijven, de uitzending zal weer via de Livestream link op de website te bekijken zijn.

Als u luistert via een Lukas ontvanger

Het geluid zal nog steeds op uw Lukas ontvanger binnenkomen. U kunt er voor kiezen om dit zo te houden of om een settop box te plaatsen zoals hierboven beschreven, dan heeft u beeld en geluid via uw TV. Het enige wat u daarvoor nodig heeft, is een televisie met HDMI aansluiting(en).

Als u luistert via kerkdienstgemist app / website van kerkdienstgemist

Luisterde u eerder altijd al via kerkdienstgemist.nl, dan verandert er weinig. U kunt er nu ook voor kiezen om het beeld er bij te bekijken. Ook opnames zullen hier worden neergezet zoals u gewend bent.

GIVT geven op afstand 

Via de app Kerkdienstgemist kunt u makkelijk geven via GIVT.

Wat wel jammer is dat kerkdienstgemist.nl geen chat functionaliteit heeft zoals we van YouTube gewend zijn.

Als er vragen zijn of tips voor anderen (bijv. dat kijken via een Android TV ook werkt en hoe?), laat het weten.

Harmjan Greving

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
06-41226806